Irsko "17" - ČR "17" 1:1Další ztracená výhra v závěru! Čeští mladíci na ME opět remizovali

I ve druhém utkání na ME do sedmnácti let čeští fotbalisté remizovali, když inkasovali vyrovnávací gól až v samotném závěru. S domácím Irskem, stejně jako v úvodním utkání na turnaji s favorizovanou Belgií, se nakonec rozešli smírně 1:1. Češi se tak se dvěma body dělí o druhou příčku v tabulce skupiny A právě s Irskem za vedoucí čtyřbodovou Belgií.

Čeští fotbalisté na ME do 17 let.

Po hodině hry dostal tým kouče Václava Kotala hned svým prvním kontaktem s míčem do vedení střídající Václav Sejk. V 88. minutě však vyrovnal přesnou střelou po rohovém kopu Andrew Omobamidele.

Na výsledku už nic nezměnilo ani vyloučení domácího Festyho Eboseleho po druhé žluté kartě v nastavení. Češi zabojují o postup ve čtvrtek v závěrečném utkání skupiny proti Řecku, které zatím získalo jeden bod. Ze skupiny postupují první dva týmy.

"První poločas jsme prohrávali osobní souboje a navíc dělali mnoho technických chyb. Druhá půle trochu lepší, ale závěr jsme opět nezvládli. Přesto máme postup ve svých a řeckých rukou," hodnotil utkání pro svazové stránky kouč Václav Kotal.