Neapol - Empoli 5:1Demolici hostů zařídil hattrickem Mertens, Neapol ztrácí na Juventus tři body

Fotbalisté Neapole porazili v předehrávce 11. kola italské ligy Empoli 5:1 a na druhém místě tabulky mají tříbodovou ztrátu na vedoucí Juventus. Tři góly dal Dries Mertens, který se stejně jako Lorenzo Insigne vyrovnal druhému muži pořadí střelců Serie A Cristianu Ronaldovi z Juventusu.

Fotbalisté Neapole se radují z branky

Všichni mají na kontě sedm branek, lepší je pouze autor devíti gólů Krzysztof Piatek z Janova.

Neapoli vyšel začátek, Insigne skóroval už v osmé minutě a před poločasem zvýšil střelou zpoza vápna Mertens.

Naděje osmnáctého Empoli po Caputově snížení v druhé půli trvaly jen pět minut, než je Mertens uťal povedeným lobem. V nastavení pak belgický útočník završil hattrick.