Rubriky:

Itálie

Sampdoria požaduje podíl z Fernandesova přestupu do Manchesteru

7. května 2020 12:27 - Curych

Sampdoria Janov se domáhá podílu za přestup svého bývalého fotbalisty Bruna Fernandese ze Sportingu Lisabon do Manchesteru United. Anglický klub za něj letos v lednu zaplatil 55 milionů eur (1,49 miliardy korun) a Sampdoria tvrdí, že má podle smlouvy nárok na desetinu této částky. Přestupem pětadvacetiletého portugalského záložníka se proto nyní zabývá mezinárodní federace FIFA, na kterou se italský klub obrátil.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Podle Sky Sports je v dohodě z roku 2017 klauzule o desetiprocentním zisku Sampdorie z dalšího hráčova přestupu. Sporting se však hájí tím, že Fernandes v červnu 2018 podepsal novou smlouvu, takže původní kontrakt už neplatí.

Devatenáctinásobný reprezentant Fernandes vstřelil za Sporting 63 branek v 137 soutěžních zápasech. Za Manchester zatím nastoupil devětkrát, dal tři góly a na čtyři přihrál.

Fotbalistům Brescie se nelíbí plány na dohrání italské ligy

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..