V Itálii byly možná ovlivněny tři zápasy fotbalové ligy

28. prosince 2011 14:14 - ŘÍM

Sázkařský skandál v italském fotbale se rozrůstá. Jeden z obviněných hráčů podle agentury ANSA poukázal na možné ovlivnění dalších tří zápasů elitní Serie A.

 

Giampiero Sposito, Reuters

Obránce Piacenzy Carlo Gervasoni, jenž byl před Vánoci zatčen spolu s dalšími 16 hráči včetně bývalého italského reprezentanta Christiana Doniho, označil za podezřelé zápasy Palermo - Bari, Lazio - Janov a Lecce - Lazio. Ty byly podle něj zmanipulovány chorvatským sázkařským gangem pomocí peněz z Asie.

Policie zatkla 19. prosince sedmnáct podezřelých lidí částečně díky Simonu Farinovi z druholigového Gubbia, jenž v listopadu odmítl úplatek a pokus o korupci nahlásil. V první fázi vyšetřování skandálu bylo už v červnu zadrženo 16 osob včetně bývalého reprezentanta Giuseppeho Signoriho.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..