Ústí nad Labem - Benátky 5:2Děsivá série končí. Hokejisté Ústí nad Labem po třinácti prohrách v první lize zabrali

Hokejisté posledního Ústí nad Labem zdolali v předehrávce 21. kola první ligy Benátky nad Jizerou 5:2 a ukončili dlouhou sérii třinácti porážek. Třináctí Středočeši prohráli šestý z posledních sedmi zápasů.

Domácí sice prohrávali od 12. minuty po brance Václava Burdy, ale v úvodu druhé třetiny otočili stav Milan Davídek s Lukášem Volfem. V polovině utkání vyrovnal Jiří Průžek.

Ve 36. minutě vrátil Severočechům vedení Daniel Vrdlovec a hned za 20 sekund zvýšil Václav Krliš. V 53. minutě dovršil výsledek v přesilové hře pěti proti třem Martin Jandus.

Předehrávka 21. kola první hokejové ligy:
Ústí nad Labem - Benátky nad Jizerou 5:2 (0:1, 4:1, 1:0)
Branky: 22. Davídek, 23. L. Volf, 36. Vrdlovec, 37. Krliš, 53. M. Jandus - 12. Burda, 30. Průžek. Rozhodčí: Souček, Vokřál - Štofa, Votrubec. Vyloučení: 6:7, navíc Hes (Ústí) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 603.