Rubriky:

Euro Hockey Tour

Reprezentaci zase opouští kapitán. A není sám

14. prosince 2019 17:44 - Moskva

Tým českých hokejistů na Channel One Cupu v Moskvě opustili po zápase s Ruskem (prohra 3:4 po nájezdech) obránce Filip Pyrochta a útočník Martin Zaťovič z extraligového Brna a nebudou tak k dispozici pro nedělní závěrečný zápas turnaje proti Švédsku. Trenéři v čele s Milošem Říhou starším je uvolnili, neboť hned v pondělí mají povinnosti v klubu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"S Brnem jsme se domluvili, že Zaťovič s Pyrochtou odlétají. Takže stejně jako po utkání v Plzni proti Finsku nás zase opustí kapitán," konstatoval Říha.

Pro sobotní utkání s Rusy v Moskvě převzal kapitánské "céčko" zkušený Zaťovič po Milanu Gulašovi. Ten do Ruska necestoval. Kdo funkci zastane jako další, neměl kouč ještě vyjasněné. Na rozdíl od obsazení brankoviště pro nedělní duel se Švédy, v němž bude ve hře prvenství v turnaji.

První porážka v sezoně! Češi ale po parádní bitvě s Rusy berou alespoň bod

"O kapitánovi ještě nevíme, to jsme zatím neřešili. Ale chytat bude Marek Langhamer," prozradil Říha.

Kvůli potížím se zády nedohrál zápas s Ruskem útočník David Tomášek.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Euro Hockey Tour

Filtr článků - Euro Hockey Tour


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..