Rubriky:

Tipsport extraliga

Gólman Salfický zůstane v Karlových Varech do konce roku

16. listopadu 2011 11:19 - KARLOVY VARY

Hokejový brankář Dušan Salfický zůstane v Karlových Varech až do konce roku. Energie původně získala devětatřicetiletého dvojnásobného mistra světa na hostování z prvoligového Ústí nad Labem jako náhradu za zraněného Lukáše Mensatora do listopadové reprezentační pauzy.

 

Libor Zavoral, ČTK

"V brance se Dušan bude střídat s Lukášem Mensatorem, který už je po zranění na ledě a trénuje," řekl klubovému serveru generální manažer Karlových Varů Miroslav Vaněk.

Salfický po příchodu z prvoligových Litoměřic, kde předtím hostoval z Ústí nad Labem, v sedmi zápasech za Karlovy Vary vychytal čtyři výhry. Má průměr 2,93 obdržené branky na zápas a úspěšnost zákroků 92,42 procenta.

"Lukáš Mensator už je týden na ledě, v pátek už by měl sedět na lavičce. Jakmile bude zcela fit, postaví se do branky," uvedl Vaněk.

"Je nutné si uvědomit, že Dušanovi bude 40 let. Takový zápasový zápřah, který po přestávce nastane, už v tomto věku není možné zvládnout," doplnil Vaněk k 11 zápasům, které Energie odehraje do 11. prosince, kdy bude další reprezentační pauza.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..