Tanečník Ovečkin! Hokejista na dovolené předváděl zajímavé kreace

31. ledna 2019 19:36 - Praha

Některé týmy NHL měly i díky All star game pár dní volno, čehož mnozí hráči využili nejen k odpočinku, ale také ke krátké dovolené. Byl mezi nimi i útočník ve službách Washingtonu Capitals Alexandr Ovečkin, který si na dovolené i zatančil.

 

Nathan Denette, ČTK/AP

Legendární ruský útočník totiž All star game vynechal. Místo toho odjel načerpat síly do tepla s manželkou Anastasií, někdejší modelkou, i malým synem Sergejem. A právě žena známého útočníka umístila na svůj Instagram video, kterým pobavila řadu fanoušků.

Ruská hvězda na něm tančí s dvanáctiletou neteří, herečkou Polinou Simačevovou. A nutno uznat, že tanečními kreacemi Rus baví, minimálně soudě dle hlasitého smíchu, který se ozývá za kamerou.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

My MVP dancer🙌🏽😂

Příspěvek sdílený Nastasiya Ovechkina (@nastyashubskaya),Led 29, 2019 v 6:30 PST

Už brzy bude mít útočník Washingtonu jiné starosti. Capitals totiž nyní čeká návrat na led. Páteční zápas proti Calgary Flames sice ještě musejí zvládnout bez Ovečkina, ale na nedělní utkání proti Bostonu Bruins se ruský útočník už může vrátit.

bak, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..