Nezpůsobilý. Pastrňák před play off chyběl na tréninku. Co se děje?

11. srpna 2020 09:45 - Boston/Praha

Hokejisté Bostonu Bruins začnou v noci z úterý na středu boje o Stanleyův pohár, ale na posledním tréninku před startem série s Carolinou chyběly dvě klíčové opory týmu – nejlepší střelec David Pastrňák a brankář Tuukka Rask, kteří byli podle oficiální informace klubu „nezpůsobilí k účasti“.

 

John E. Sokolowski, Reuters

Kouč Bruins Bruce Cassidy nicméně uklidňoval nervozitu fanoušků s tím, že oba by měli být pro úvodní zápas play off k dispozici.

„Nebyli způsobilí k účasti na tréninku, ale očekávám, že zítra vyjedou na led," vysvětloval kouč.

Den volna pro největší hvězdy ale možná vzhledem k neobvyklému programu není zase takovým překvapením. Boston ještě v neděli hrál duel skupiny o nasazení pro play off s Washingtonem (1:2) a už o dva dny později začne boje o Stanley Cup.

Boston znovu prohrál, Pastrňák s nulou. Narazí na Mrázka

„Jeden den navíc, abychom se mohli dát pořádně dohromady, by byl dobrý, ale tenhle luxus prostě nemáme. Začínáme už v úterý, program je zkrátka takový, jaký je. Po neděli by se den odpočinku hodil, ale možná je dobře, že do toho rovnou vlétneme," uvažoval Cassidy.

Věří, že od začátku série proti týmu Petra Mrázka a Martina Nečase bude mít k dispozici kompletní tým.

„Máme teď za sebou dobré a tvrdé zápasy, v nichž šlo ale jen o nasazení. Už je načase zahrát si první ostrý zápas, na který doufám budeme všichni zdravotně fit," dodal trenér.

roj, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..