Ostatní

Neskutečný zářez českého týmu! Uznaný vymyšlený gól ze sestřihu raději smazali

8. října 2018 11:06 - Székesfehérvár/Praha

I po šestém utkání nové sezóny EBEL hokejisté Znojma stále čekají na premiérovou výhru, v neděli se navíc z maďarského Székesfehérváru vraceli nejen bez bodu, ale navíc i s pocitem křivdy. Zápas totiž hrubě ovlivnili rozhodčí, kteří na začátku třetí třetiny za nerozhodného stavu uznali gól domácích, který snad viděli jen oni sami...

Jednadvacetiletý maďarský obránce Bence Stipsicz napřáhl k dorážce a tvrdou ranou trefil horní tyčku znojemské klece, od níž se puk odrazil nad branku, nikoliv do ní.

Domácí hráči se okamžitě začali radovat, hlavní sudí - Slovák Vladimír Baluška a Rakušan Leopold Durchner - však ještě jeli celou situaci překontrolovat k videu. Po několika minutách však k údivu Znojemských ukázali na středový kruh na znamení uznání gólu.

Orli se už z chybného verdiktu arbitrů nedokázali oklepat a Székesfehérváru nakonec podlehli 2:5.

Znojmo už podalo oficiální protest k vedení soutěže, která se bude celým incidentem zabývat.

Otázkou ale je, jak vedení EBEL rozhodne. Na jeho oficiálních stránkách je umístěn sestřih gólů z celého zápasu, jedna ze sedmi tref v něm ale chybí... Jaká asi... Je to jen náhoda?