Rubriky:

Radíme

SOUTĚŽ: Slavíme 3000! Slovy tři tisíce publikovaných článků na vašem oblíbeném běžeckém webu!

19. prosince 2018 12:22 - Praha

Nedávno pro vás naše běžecká rubrika zveřejnila článek s pořadovým číslem 3000. Tři tisícovky mohou být málo i moc, jak se to vezme. Pokud si z fabriky po týdnu nekonečné dřiny u pásu odnášíte domů 3000, je to zatraceně málo. Ale jestli odcházíte od soudu s nějakou tou podmínkou a třemi tisíci hodin veřejně prospěšných prací, je to zatraceně hodně. Aniž bych chtěl příliš zabředávat do potemnělého humoru, musím říci, že 3000 článků o běhání je tak akorát. Dost na to, abyste měli co číst, a ještě ne tolik, aby naše redakce nemohla v práci úspěšně pokračovat. Zcela nepochybně ale vyvolává číslovka 3000 potřebu oslavovat. Abychom v tom nebyli sami, máme pro vás soutěž. Za 3000.

 

Profimedia.cz

V tento předvánoční čas vás nebudeme zdržovat ničím náročným. Bude to rychle a bez komplikací. Odpovězte na soutěžní otázku: „Jakou hmotnost měla v našich testech nejlehčí běžecká čelovka značky Fenix?" (Malá nápověda: Blikačky, co slouží zároveň i jako nouzové čelovky, necháme protentokrát stranou. Pokud byste váhali, nechte se inspirovat obrázkem níže.)

Jak správně vybrat čelovku na běh?

Svou odpověď zašlete na adresu behani@sport.cz. Ze správných doručených odpovědí získává 3., 7. a 12. odesílatel (rozhoduje chronologické řazení) kupon na 1000 korun pro nákup jakéhokoli světla značky Fenix v obchodě Kronium.cz, a to bez jakýchkoli dalších omezení a háčků. Když koupíte např. něco za 3000, bude vám 1000 korun odečteno, když si vyberete dvě blikačky za 500, neplatíte nic. Kupon platí i na zboží v akci. (Berte v potaz pouze to, že případné poštovné se započítává do celkové ceny vybraného zboží a u objednávek pod 1000 korun se zbytek nevyplácí.) Akce začíná zveřejněním tohoto článku a končí nejpozději do pěti dnů od uveřejnění.

Odolná čelovka na běhání? Hledej pod křídly bájného ptáka!

Kronium.cz

Platnost kuponu je do 31. ledna 2019 a jak už bývá zvykem, pořadatelé soutěže si vyhrazují právo jakkoli a kdykoli podmínky jakýmkoli způsobem upravit, a to i bez předchozího oznámení. Dále upozorňují, že na výhru nevzniká žádný právní nárok.

Co jsou čelovky FENIX?

Čelové svítilny Fenix vynikají jak svými světelnými parametry a nejmodernějšími komponenty, tak také odolností vůči vodě, nárazům nebo prachu. Výrobce zásobuje svými nejrůznějšími světly záchranné i ozbrojené složky po celém světě, složky Armády ČR na náročných zahraničních misích nejsou výjimkou. Redakce Běhání běžecké a sportovní modely pravidelně testuje za nejrůznějších podmínek a v nejrůznějších prostředích. Pravidelně jim také při testech nakládá více, než na co jsou certifikovány. Světlomety se tak od nás dočkaly i zamrzávání do ledových bloků nebo házení ze třetího patra na betonovou dlažbu. Všude obstály bez poskvrny.

Mohli jsme vám u příležitosti našich 3000. narozenin dát laciné upomínkové předměty. Nekvalitní plastové propisovačky, reklamní zrcátka a nafukovací balonky. Ale my jsme řekli NE! Podělíme se s vámi raději o běžecké parťáky, na které se můžete vždy spolehnout. Stejně jako na nás a další tisíce našich článků o tom, co všichni tak milujeme!

René Kujan, Sport.cz

Časová osa: Radíme

Filtr článků - Radíme


Kalendář akcí

Kdykoliv červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2021 únor 2021 březen 2021 duben 2021 květen 2021 červen 2021 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce