Živě

Spilková drží po prvním kole v Los Angeles čtrnácté místo

26. dubna 2019 08:19 - Praha

Klára Spilková rozehrávala výborně svůj šestý turnaj coby členka americké tour LPGA. V Los Angeles zvládla první kolo s dvěma údery pod par a dělí se o 14. místo. Při dosavadních pěti letošních startech prošla poprvé cutem na předchozím turnaji na Havaji, kde skončila dvaatřicátá.

 

Zdeněk Sluka, Právo

Čtyřiadvacetiletá Spilková, účastnice olympiády v Riu de Janeiro a předloňská vítězka turnaje Ladies European Tour v marockém Rabatu, si na druhé jamce připsala jediné bogey. Pak už hrála jenom birdie, jedno ještě v první devítce a dvě další v druhé devítce. Celkem se dostala na výsledek 69, tedy -2.

V kompletní konkurenci je Spilková čtyři údery za vedoucími Hannah Greenovou z Austrálie a Američankou Stacy Lewisovou. Úvodní kolo se naopak nepovedlo řadě favoritek, například sestrám Kordovým, dcerám bývalého českého tenisty Petra Kordy. Mladší Nelly zapsala +2, Jessica +3 a obě budou bojovat o cut. Ten je momentálně ránu nad par.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.