Rubriky:

Golf

Živě

Spilková drží po prvním kole v Los Angeles čtrnácté místo

26. dubna 2019 08:19 - Praha

Klára Spilková rozehrávala výborně svůj šestý turnaj coby členka americké tour LPGA. V Los Angeles zvládla první kolo s dvěma údery pod par a dělí se o 14. místo. Při dosavadních pěti letošních startech prošla poprvé cutem na předchozím turnaji na Havaji, kde skončila dvaatřicátá.

 

Zdeněk Sluka, Právo

Čtyřiadvacetiletá Spilková, účastnice olympiády v Riu de Janeiro a předloňská vítězka turnaje Ladies European Tour v marockém Rabatu, si na druhé jamce připsala jediné bogey. Pak už hrála jenom birdie, jedno ještě v první devítce a dvě další v druhé devítce. Celkem se dostala na výsledek 69, tedy -2.

V kompletní konkurenci je Spilková čtyři údery za vedoucími Hannah Greenovou z Austrálie a Američankou Stacy Lewisovou. Úvodní kolo se naopak nepovedlo řadě favoritek, například sestrám Kordovým, dcerám bývalého českého tenisty Petra Kordy. Mladší Nelly zapsala +2, Jessica +3 a obě budou bojovat o cut. Ten je momentálně ránu nad par.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.