Tak to bylo o vlásek. Spilková prošla cutem a má kartu

15. prosince 2011 15:43

Golfistka Klára Spilková si s velkou pravděpodobností udržela kartu na Ladies European Tour 2012. Rozhodl o tom čtvrteční postup do finále turnaje Dubai Ladies Masters přesně na hranici cutu. Nejlepší česká profesionálka by měla skončit v redukovaném finančním žebříčku do 80. místa a zahrát si s evropskou elitou i příští rok. Především však nebude muset v lednu absolvovat únavnou kvalifikaci.

 

Karel Brázdil

Klára Spilková (+3, 72-75) na turnaji Dubai Ladies Masters dlouho balancovala na hranici cutu, který se nakonec ustálil na hodnotě +3. Dlouho se však držel na +2 a někdo malověrný by už mohl začít propadat beznaději.

Nejlepší česká profesionálka ve čtvrtek zahrála dvě birdie a pět bogey a je na děleném 57. místě. Je zajímavé, že na hřišti Emirates Golf Club se jí dařilo na jamkách, které o den dříve pokazila, a naopak kazila úseky, kde v úvodním kole skórovala.

Celý článek

Exegolf

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.