Američan Martin na turnaji Zurich Classic pokračuje ve velké jízdě

26. dubna 2014 11:38 - New Orleans

Není až tak neobvyklé, že hráč po skvělém prvním kole v tom druhém tak trochu vyhoří. To však není případ Bena Martina, který v tomto týdnu září na Zurich Classic of New Orleans. Po prvním kole, ve kterém zahrál rekord hřiště TPC Louisiana, v tom druhém upsal dalších pět ran a v polovině turnaje vede se skóre -15 o tři rány před Andrew Svobodou.

 

Gerald Herbert, ČTK/AP

Martin se podle všeho drží hesla „všechno nebo nic". V posledních devíti startech na PGA Tour sedmkrát neprošel cutem. Ve zbylých dvou případech však skončil třetí. Nejprve na Puerto Rico Open a pak také v minulém týdnu na RBC Heritage.

Tentokrát má s cutem v kapse opět velkou šanci na to, skončit minimálně třetí. Myslet však musí mnohem výše. „Na vítězství myslím každý týden a když jsem neprocházel cuty, bylo to velmi frustrující," přiznal Martin, který na svůj první titul z PGA Tour stále čeká.

Před sezónou si přitom před sebe postavil velkou výzvu - dvě vítězství na nejprestižnější zámořské sérii. K tomu by se také rád podíval na TOUR Championship by Coca-Cola.

„Nyní se mi týden co týden daří posouvat v pořadí FedExCupu, tlak tak trochu zmizel," dodal Martin, který po 36 jamkách vedl i v minulém týdnu na RBC Heritage.


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.