Rubriky:

Lyže a snowboard

Polonahá výtržnice znovu v akci! Pomýlila i časomíru

29. ledna 2020 18:56 - Schladming/Praha

Jako by nebylo dost napětí v bitvě nejlepších světových slalomářů! O další dávku vzrušení se při úterním závodu Světového poháru ve Schladmingu postarala fanynka, která jen v plavkách vtrhla do cílového prostoru a protnula fotobuňku těsně před průjezdem nakonec šestého Itala Alexe Vinatzera. Podle rakouské televize ÖRF šlo o nechvalně proslulou výstřednici Kinsey Wolanskou, která se zapsala do povědomí loni v létě narušením finálového duelu fotbalové Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Tottenhamem.

Video již není dostupné

sntv

Před dvěma lety létaly ve Schladmingu na norskou slalomovou hvězdu Henrika Kristoffersena z řad diváků podporujících domácího Marcela Hirschera sněhové koule, a ani letos závod v rakouském zimním středisku neproběhl bez skandálu. Polonahá výtržnice ve druhém kole narušila průběh závodu a pomýlila i techniku, neboť prošla cílem dříve, než jím projel Ital Vinatzer, který se pak chvíli ovšem nezaslouženě radoval z průběžného prvenství.

Blondýnka nesla transparent mimo jiné se vzkazem "RIP Kobe", kterým připomněla nedělní tragické úmrtí basketbalové hvězdy Kobeho Bryanta při havárii vrtulníku. Cílový prostor později opustila v doprovodu ochranky. Pod umělým osvětlením se nakonec už ze čtvrtého triumfu ve Schladmingu radoval Kristoffersen.

Narušitelku závodu SP ve Schladmingu odvádí z cílového prostoru ochranka.

Profimedia.cz

Třiadvacetiletá ruská modelka Wolanská není sportovním příznivcům neznámou postavou. Během loňského finále fotbalové Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Tottenhamem v Madridu vtrhla rovněž jen v jednodílných černých plavkách za stavu 1:0 pro Reds na trávník, aby propagovala stránky svého tehdejšího přítele, ruského youtubera Vitalije Zdoroveckého, jenž se živí natáčením erotických scének. Pohlednou dívku sice stevardi po pár vteřinách chytili a byla převezena na policejní stanici, sudí Skomina však byl nucen utkání na chvíli přerušit.

Zadek krásky zná celý svět. Hráči ze mě nemohli odtrhnout oči, směje se

O počinu pohledné plavovlásky se později na sociálních sítích mluvilo více než o finále mezi anglickými týmy. Trest ji však neminul. Vedle zablokování účtu na Instagramu, kde počet jejích sledovatelů po madridském představení raketově stoupl, musela Wolanská zaplatit pokutu ve výši 15 000 eur (zhruba 385 tisíc korun).

Kolik jí vyměří pořadatelé a FIS za další pokus o zviditelnění tentokrát?

https://www.facebook.com/kinseywolanskipage/posts/585077545669415

mm, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.