Krásná kolegyně Ledecké po životní sezoně poznamenané tragédií vyrazila za exotikou. Takhle jí to sluší v plavkách

1. června 2021 08:28

Zažila patrně nejtěžší období svého života. Lyžařka Martina Dubovská se před pár měsíci musela vyrovnat s tragickou ztrátou své milované maminky. I přes tuto tragickou životní událost se dokázala vybičovat k nejlepším výsledkům ve své kariéře. Nyní si užívá zasloužené dovolené v Karibiku.

 

Instagram Martiny Dubovské

Maminka Dubovské byla její největší fanynkou a podporovatelkou. Často s ní sdílela emoce přímo na sjezdovkách. Její tragické úmrtí devětadvacetiletou lyžařku velmi zasáhlo. Dubovská vynechala mistrovství světa, ale při Světovém poháru ve slovenské Jasné se opět postavila na start.

„Udělám pro tebe všechno," napsala před závodem k fotografii se svou maminkou. Dojela na fantastickém osmém místě a maminka by na ni byla jistě pyšná. Sezonu zakončila ve Švýcarsku jen o příčku horším umístěním. Po tak náročné sezoně si zasloužila pořádný odpočinek a relax. S kamarádkami vyrazila na dámskou jízdu do Dominikánské republiky.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Martina Dubovska (@martinadubovska)

„Po dlouhé a vyčerpávající sezoně dobíjím baterky, aby ta další byla ještě lepší," připsala k fotografii, na které si užívá na pláži. Krásné lyžařce to velmi sluší, moře a pořádná dávka vitamínu D ji prospívá. V příštím roce se pokusí ještě vylepšit dosavadní umístění a dostat se mezi úplnou špičku alpského lyžování.

bp, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.