Ledecká reaguje na slova Pešána. Nasadila montérky a trénuje tah na bránu!

3. června 2021 15:04 - Praha

To, že je česká obojživelnice Ester Ledecká velkou fanynkou jak fotbalu, tak hokeje, je známo. Že její talent je všestranný o tom není pochyb. Na sociálních sítích sdílela dvě videa, kde vyjadřuje českým reprezentacím v obou sportech podporu. Nejprve předvedla krásný gól patičkou a poté sjížděla sjezdovku v dresu svého dědečka Jana Klapáče, mistra světa z roku 1972.

 

Tomáš Třeštík/Sport Invest

Válí na lyžích a na snowboardu, ale žádný sport jí není cizí. Ester Ledecká je velká srandistka, proto využije každou možnou příležitost k tomu, aby nějak originálně potěšila své fanoušky. Už teď tvrdě dře v přípravě na novou sezonu, ale u toho stihla ještě potrénovat efektní trefu patičkou do tašky v kufru zaparkovaného auta.

„Myslíte, že už můžu s českou repre na soustředění?" ptala se svých příznivců na Instagramu. „No tak bychom zase jednou vyhráli," smějí se fanoušci. „Trenér Šilhavý doplnil nominaci na EURO o Ester," píše další. Někteří však vyjádřili prosbu, aby fotbal zůstal ještě na chvíli stranou a Ester se vrhla na jiný sport...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Ester Ledecká (@esterledecka)

„Teď jeď radši na hokej jim pomoct. Nejdřív ještě hokejku a brusle! Fotbal až potom. Nejdřív ale pomoct hokejkám prosím," přejí si. No a Ledecká to nenechala jen tak. Oblékla si hokejový dres svého dědečka Jana Klapáče, který s reprezentací válel v šedesátých a sedmdesátých letech a z mistrovství světa si přivezl celkem tři bronzové, tři stříbrné a jednu zlatou medaili, a brázdila v něm sjezdovku.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Ester Ledecká (@esterledecka)

„Nasadila jsem montérky a trénuju tah na bránu!" napsala k videu v reakci na slova trenéra Pešána z průběhu turnaje. Českým hokejistům tedy alespoň dvojnásobná zlatá medailistka z olympijských her v Pchjongčchangu fandí na dálku. Věřme, že si poradí i bez ní.

bp, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.