Nes Cijona - Pardubice 111:77Pardubice v Evropském poháru dál čekají na výhru

Nes Cijona

Basketbalisté Pardubic stále čekají v Evropském poháru FIBA na první vítězství. Ve 3. kole jasně prohráli 77:111 na hřišti izraelského celku Nes Cijona a k postupu jim tak zřejmě nebude stačit, ani když vyhrají všechny tři zbylé zápasy.

V první čtvrtině ještě Pardubice držely s domácími krok a vedly 19:13. Pak ale soupeři dovolily šňůru 12:0, čímž se domácí chytli a dostali se ve druhé čtvrtině do vedení o 14 bodů. Ve druhé půli už Nes Cijona dominovala a snadno získala druhou výhru do tabulky.

Východočechům nepomohlo ani 27 bodů Dwaynea Benjamina, který tak dal více bodů než v předchozích dvou duelech dohromady (24).