Rubriky:

Míčové sporty

Liberečtí volejbalisté prohráli v Budvě 0:3 a v Poháru CEV končí

17. prosince 2008 20:22 - BUDVA

Volejbalisté Dukly Liberec prohráli v odvetném utkání druhého kola Poháru CEV s černohorským týmem Budvanska Rivijera Budva hladce 0:3 a v soutěži skončili. V úvodním zápasu před týdnem v Liberci totiž hosté uhráli set, který je v konečném součtu poslal do dalšího kola.

Budva, která v minulém ročníku Poháru CEV obsadila třetí místo, dnes nedala svěřencům trenéra Vladana Merty žádnou šanci. Dukla uhrála v druhém a třetím setu jen 15 bodů, v úvodním dějství dokonce ještě méně. Zápas netrval ani hodinu.

Černohorský klub se v lednovém osmifinále střetne s italským Cuneem, které má v sestavě českého smečaře Petera Pláteníka. V druhém kole Cuneo vyřadilo srbský Kragujevac.

Pohár CEV - 2. kolo:
Budvanska Rivijera Budva - Dukla Liberec 3:0 (14, 15, 15)
Rozhodčí: Delikostidis (Řec.), Sgro (San Mar.). Čas: 59 min. První zápas 1:3, postoupila Budva.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.