Rubriky:

Míčové sporty

Vítečková přispěla k výhře Evropy v basketbalové exhibici

8. března 2006 20:33 - Pécs

Deseti body pomohla nejlepší česká basketbalistka Eva Vítečková k vítězství evropského výběru nad zbytkem světa ve středečním utkání All Star Evropské ligy. Hvězdy starého kontinentu vyhrály premiérový ročník exhibičního duelu v maďarské Pécsi 86:67.

 

MTI/Ferenc Kalmandy

Brněnská opora Vítečková odehrála přes 24 minut a byla druhou nejvytíženější hráčkou v evropské sestavě.

Nejlepšími střelkyněmi zápasu byly s 18 body Američanka Grace Daleyová z francouzského Mondeville a Ruska Maria Stěpanovová ze Samary, která dokonce v závěru zápasu předvedla divákům smeč do koše.

V utkání nastoupily i dvě další basketbalistky z české ligy. Spoluhráčka Vítečkové z Brna DeLisha Miltonová dala v týmu světa devět bodů a další Američanka Janell Burseová z USK Praha vstřelila pět bodů.

Evropa - Svět 86:67 (37:34)
Nejvíce bodů: Stěpanovová 18, Le Dréanová 15, Bibrzycká 13, Vítečková a Wautersová po 10 - Daleyová 18, De Forgeová a Brunsonová po 10.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.