Rubriky:

Ostatní

Softbalová extraliga žen: Titul se bude slavit v Praze

4. října 2020 14:43 - Praha

Nejvyšší soutěž softbalistek už zná obsazení finále. Jasné je, že se titul po čtyřech letech vrátí do hlavního města. O triumf budou bojovat pražské celky Joudrs a Eagles.

 

ČSA

V soutěži žen skončí tříleté panování Žraloků Ledenice, kterým letos chybí v Japonsku působící nadhazovačka Veronika Pecková. V semifinále prohráli s Eagles 1:3 na zápasy. "Rozhodující byla touha vyhrát a že nám pracoval celý lineup. V každém zápase zabral někdo jiný," konstatoval trenér Eagles Petr Marek.

Joudrs měly s Tempem problém jen v prvním utkání semifinále, které vyhrály těsně 1:0. Ve zbylých dvou zápasech už soupeřkám nasázely dvanáct a třináct bodů. První finálový duel žen začne v sobotu 10. října.

Semifinále softbalové extraligy žen:
Eagles Praha - Žraloci Ledenice 7:6, konečný stav série 3:1.
Eagles se ve finále utkají s dalším pražským celkem Joudrs.
ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.