Rubriky:

Vodní sporty

Živě

Dvojskif Antošová, Fleissnerová skončil na SP v Poznani třináctý

22. června 2019 11:42 - Poznaň

Veslařky Lenka Antošová s Kristýnou Fleissnerovou skončily na Světovém poháru v Poznani v soutěži dvojskifů třinácté. Česká posádka dnes vyhrála finále C. To jela i čtyřka bez kormidelníka Matěj Tikal, Matyáš Klang, Petr Melichar, Matěj Mach, která v celkovém pořadí obsadila 18. místo.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Antošová s Fleissnerovou dojely předloni na SP v Poznani čtvrté, letos se však v Polsku neprobojovaly ani mezi semifinálovou dvanáctku. Ve finále C v závěru uhájily první místo před dotírající dvojicí z Litvy.

Čtyřka bez kormidelníka jela finále C stejně jako na nedávném kontinentálním šampionátu v Lucernu. Ani jednoho ze soupeřů v něm však v Poznani předjet nedokázala.

Další české lodě polskou regatu vynechaly. Tréninku dali před druhým dílem SP přednost i skifaři Ondřej Synek a Miroslava Topinková, která před třemi týdny získala na ME v Lucernu bronz.

ČTK

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.