Tři české lodě dnes postoupily do finále SP rychlostních kanoistů

3. června 2016 18:49 - Montemor-o-Velho

Tři české lodě byly dnes ve hře v rozjížďkách na kilometrové trati na závěrečných závodech Světového poháru v rychlostní kanoistice a všechny postoupily do finále. Kajakářský mistr světa Josef Dostál svoji jízdu vyhrál a o medaili pojede v sobotu ve 12:46 SELČ.

 

Libor Zavoral, ČTK

Vedle Dostála bude ve finále i další elitní český kajakář Jakub Špicar, který byl ve své rozjížďce druhý, ale vyhrál semifinále a rovněž pojede o medaili. Špicara zkoušel trenér reprezentace Pavel Hottmar zapracovat do elitního čtyřkajaku. Ten v Portugalsku pojede v tradičním složení.

Druhé místo obsadili v semifinále na deblkajaku Daniel Havel a Jan Štěrba, v semifinále pak vyhráli, háčka se zadákem z elitního čtyřkajaku tak čeká na této trati finále v sobotu v 13:35 SELČ.

ČTK

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.