Živě

Manchester chce konečně uspět i venku

11. února 2006 16:34

Nechávat domácím body si v posledních týdnech zvykli fotbalisté Manchesteru United. Svěřenci kouče Fergusona nevyhráli na cizím hřišti už ve čtyřech zápasech po sobě. Dnes to chtějí změnit na stadionu Portsmouthu.

 

internet

Domácí ale určitě nechtějí prodat svou kůži lacino. Ostatně se to nedělo ani v minulosti; v loňském i předloňském roce ve Fratton Parku nad Manchesterem zvítězili. Poslední dobou se jim ale nedaří. Přestože potřebují každý bod, aby se vyhnuli sestupu, získali jen jediný v uplynulých pěti utkáních. Třináct zápasů před koncem sezony tak jsou s osmnácti body předposlední. Do jejich sestavy se konečně vrací Lua Lua, který reprezentoval svoji zemi na Africkém poháru národů.

Manchester je sice zatím na druhém místě, které mu zabezpečuje účast v příští Ligu mistrů, u soupeřů ale příliš neboduje. Tři body získal naposledy v polovině prosince na hřišti Aston Villy; od té body venku dvakrát remizoval a dvakrát prohrál. Dnes nemají žádné větší problémy se sestavou, chybět budou jen dlouhodobě zranění Scholes, Heinze, Fortune a O'Shea.

Prosadí se dnes hosté proti nejslabšímu útoku Premier League a odveze si tři body? Pokud tomu věříte, vsaďte si na Manchester v kursu 1.50. Nebo podle vás Portsmouth stejně jako v předchozích střetnutích využije domácí prostředí a zvítězí? Pak si vsaďte jejich neprohru v kursu 2.30 nebo dokonce výhru s kursem 6.40.

pv

Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení