Salcburk míří za postupem, do Tórshavnu odjel s pětigólovým náskokem

Bez obav se k odvetě 2. předkola Ligy mistrů mohli vydat fotbalisté Salcburku. Rakouský šampión vyhrál domácí zápas proti HB Tórshavn 5:0 a na Faerské ostrovy mohl zamířit s velice dobrými vyhlídkami na postup.

Fotbalisté Salcburku se radují z vítězství nad Laziem.

Salcburk vyhrál rakouskou soutěž o bod před Austrií Vídeň, na úvod nového ročníku ale jen remizoval 0:0 v Kapfenbergu. Novou posilou je defenzivní záložník Mendes, který přišel z Alkmaaru, v kádru je bývalý fotbalista Slavie Dušan Švento.

První utkání bylo jasně v režii domácích, v jejichž dresu se prosadila pětice hráčů. Skóre otevřel v 21. minutě Zárate. Ještě do přestávky zvýšil Jantscher a krátce po startu druhé půle se z dálky prosadil obránce Ulmer. V 64. minutě se trefil Wallner a na konečných 5:0 pečetil šest minut před koncem Hierländer.

Na vítězství Torshavnu si můžete vsadit v kursu 9,6, na výhru Salcburku vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 1,24. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 5.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!