Rubriky:

Tenis

Drž klapačku! Zverev znovu ztratil nervy a hrubě vyjel na svého otce

6. ledna 2020 19:53 - Brisbane/Praha

V nedělním duelu ATP Cupu v Austrálii ztratil německý tenista Alexander Zverev po výprasku 1:6, 4:6 nejen partii s řeckým vítězem Turnaje mistrů Stefanosem Tsitsipasem, ale také nervy. Rodák z Hamburku znovu zahodil raketu, ignoroval šéfa týmu Borise Beckera a ještě počastoval vulgárními výrazy svého otce sedícího na tribuně.

 

Stringer, Reuters

„Drž klapačku!," rozkřikl se frustrovaný Zverev na tatíka a trenéra v jedné roli. „Co mi to tu k čertu povídáš? Nejde mi servis a ty mi vykládáš takový srač.y!"

Dvaadvacetiletý Zverev vyrobil během zápasu s řeckou jedničkou dohromady 10 dvojchyb a v ATP Cupu v Brisbane prohrál i druhý souboj. V tom prvním proti domácímu Alexi De Minaurovi se dopustil dokonce 14 dvojchyb, v bitvě padl ve třech setech a vzteky rozmlátil na lavičce raketu.

Šílený Zverev! Německý tenista před očima legendy běsnil, pak se sesypal

„To je na psychologa," komentoval později jeho výlev trojnásobný wimbledonský vítěz Becker, který svého krajana a potenciálního nástupce podrobil tvrdé kritice už po loňském vyřazení v osmifinále US Open.

Jeho hra je čitelná, nedělá žádné pokroky. Legendární Becker se pustil do hvězdného krajana

Sedmý hráč světového žebříčku, který zhruba rok spolupracoval i s českou tenisovou legendou Ivanem Lendlem, se před nadcházejícím grandslamovým Australian Open hledá. Přes jeho výpadek ale nakonec německý tým zásluhou výhry Jana-Lennarda Struffa nad Michailem Pervolarakisem a páru Andreas Mies, Kevin Krawietz ve čtyřhře řecký výběr porazil 2:1. V úterý čeká Německo závěrečný souboj ve skupině s Kanadou.

mm, Sport.cz

O2 Sport 4:6, 6:2, 4:6 Bartyová - Kvitová 4:6, 6:2, 4:6   konec
20200228T16:30:00+0100
Bartyová vs. Kvitová
Bartyová vs. Kvitová
Bartyová
Kvitová
O2 Sport Kvitová - Sabalenková   dnes 16:00
20200229T16:00:00+0100
Kvitová vs. Sabalenková
Kvitová vs. Sabalenková
Kvitová
Sabalenková

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis