Rubriky:

Tenis

Bouchardová nabízí životní zážitek! Vítěz vyklopí balík

17. května 2020 14:44 - New York/Praha

Pohledná kanadská tenistka Eugenie Bouchardová rozšířila řady sportovců v charitativní akci, jejímž cílem je shromáždit prostředky pro nejchudší obyvatele USA postižené pandemií koronaviru. Bývalá pětka světového žebříčku WTA ve dvouhře se zapojila do kampaně „All in Challenge“, v níž známé osobnosti nabízejí zájemcům za finanční příspěvek nadaci „životní zážitek“ v podobě setkání.

 

Profimedia.cz

V rámci aukce dostane vítěz šanci během zápasu Bouchardové na jím vybraném turnaji sedět v lóži s realizačním týmem kanadské hráčky, po utkání si užít společných chvil s finalistkou Wimbledonu z roku 2014 při dobrém jídle a na památku ještě dostane od Bouchardové raketu s autogramem.

Vyvolávací cena byla v dubnu stanovena na 2500 dolarů, avšak vítěz ji mnohonásobně navýšil. V pátek, kdy aukce skončila, se nejvyšší nabídka vyšplhala až na 85 000 dolarů (přes 2,2 milionu korun).

„Jste skvělí! Jsem strašně ráda, že můžu být součástí tak báječného projektu. Už se nemůžu dočkat, až poznám vítěze," reagovala potěšeně 26letá rodačka z Westmountu.

mm, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.