Podivná nehoda tenisové superstar. Murray kvůli sušení páchnoucích tenisek přišel o snubní prsten

7. října 2021 12:41 - Indian Wells

Snaha vysušit páchnoucí tenisky připravila britského tenistu Andyho Murrayho na turnaji v Indian Wells o snubní prsten, který k nim měl přišněrovaný. Trojnásobný grandslamový vítěz se ve videu na sociálních sítích o poněkud bizarní příhodu podělil a požádal veřejnost o pomoc.

 

Twitter

Murray si od svatby s Kim Searsovou v roce 2015 šněruje do tenisek snubní prsten na tréninky i zápasy. Nejinak tomu bylo i v Indian Wells, kde ho v prvním kole čeká Francouz Adrian Mannarino.

"Včera večer jsme byli v Indian Wells na večeři, a když jsem se vrátil do pokoje, nevonělo to tam moc vábně. Nechal jsem tam svoje tenisky. Venku je 38-39 stupňů, takže ty boty byly vlhké, zapocené a smradlavé," popsal Murray.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

Příspěvek sdílený Andy Murray (@andymurray)

A protože nemá na pokoji balkon, rozhodl se dát boty vyschnout ven přes noc pod auto, které se svým týmem v Kalifornii využívá. "Když jsem ráno přišel k autu, boty byly pryč. Musel jsem si jít koupit nové, jiné, než normálně nosím, což není konec světa, ale ani to není ideální. A když jsem se připravoval na trénink, zeptal se mě můj fyzioterapeut, 'kde máš snubák?'" popsal Murray okamžik, kdy mu došlo, že má problém.

"Takže ano, ukradli mi taky prsten. Udělal jsem pitomost, ano, vím, jsem idiot! Nemusím snad říkat, že kvůli tomu mám doma pořádný průšvih, tak se ho (prsten) snažím najít a potřebuji pomoc," dodala bývalá světová jednička.

mm, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Tenis na Sport.cz

Konec roku 2021 je ve znamení nejen vrcholu ATP a WTA sezony, tedy Turnaje mistrů v Turíně a Turnaje mistryň v Guadalajaře, ale také Poháru Billie Jean Kingové, jež dokonce hostí Praha a kde Češky patří mezi největší favority. Na Sport.cz najdete kompletní turnajové informace i výsledky.