Sparta B - Brno 1:2Zbrojovka v závěru otočila souboj se Spartou

Fotbalisté Brna v předehrávce 6. kola druhé ligy zvítězili na stadionu sparťanské rezervy po obratu v závěru 2:1. Pražané na Letné ještě v 81. minutě vedli, ale pak po dvou centrech otočili stav Jakubové Řezníček a Šural. Zbrojovka vyhrála podruhé za sebou a v neúplné tabulce je pátá.

Sparťanští mladíci do utkání, které se hrálo na hlavním stadionu na Letné, vstoupili lépe a v 25. minutě je po centru poslal do vedení Schánělec. Domácí útočník skóroval už pošesté v této sezoně druhé ligy.

Zbrojovka, která na jaře sestoupila z nejvyšší soutěže, se dlouho trápila, nakonec však roli favorita potvrdila. Nejprve v 82. minutě po centru čerstvé posily Mary hlavou se štěstím vyrovnal kanonýr Řezníček a podobně jako Schánělec si připsal šestý gól v ročníku. Společně se dělí o vedení v tabulce kanonýrů.

V 88. minutě po dalším centru z levé strany rovněž hlavičkou otočil skóre Šural. Sparťanská rezerva už poněkolikáté v sezoně neudržela náskok, v minulém kole při remíze 2:2 ve Varnsdorfu přišla o vedení 2:0. Z úvodních šesti kol zvítězila jen jednou.

6. kolo druhé fotbalové ligy:
Sparta Praha B - Zbrojovka Brno 1:2 (1:0)
Branky: 25. Schánělec - 82. Řezníček, 88. Šural. Rozhodčí: Hocek - Šimáček, Hádek. ŽK: Potočný, Mara, Šural, Granečný (všichni Brno). Diváci: 1087.