SESTŘIH: Kometa proti Třinci nezvládla nájezdy

Kometa přivítala Třinec, šťastnější ze zápasu odjížděli Slezané, kteří se mohli radovat z vítězství 3:2 po samostatných nájezdech. Hráči Komety měli k plnému bodovému zisku blízko, prodloužení však Ocelářům pět minut před koncem vystřelil obránce Adámek. Brno neproměnilo ani jedno trestné střílení, rozhodující nájezd proměnil třinecký Daňo.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

SESTŘIH: HC Kometa Brno vs. HC Oceláři Třinec 2:3 snVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Holík vystřelil mezi kruhy, jeho rána zapadla do horního růžku, Brno se ve 13. minutě dostalo do vedení 1:0.

Brno - Třinec 1:0 (13. Holík)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Rozhodčí neuznali gól Brna z 23. minuty.

Brno - Třinec, neuznaný gól KometyVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Útočník Třince Nestrašil na brankovišti přetlačil obránce a ve 31. minutě srovnal na 1:1.

Brno - Třinec 1:1 (31. Nestrašil)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Moses v přesilovce prostřelil Mazance, Kometa vedla 2:1.

Brno - Třinec 2:1 (48. Moses)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Třinecký obránce Adámek srovnal pět minut před koncem na 2:2.

Brno - Třinec 2:2 (55. Adámek)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Třinecký Daňo rozhodl o vítězství hostů po samostatných nájezdech střelou na vyrážečku.

Brno - Třinec 2:3 sn (rozh. nájezd Daňo)Video: Tipsport Extraliga / BPA