Hlavní obsah

Slavia a Slovácko ve středu spustí prodej balíčků na KL pro permanentkáře

30. 8. 2022 9:30Aktualizováno 30. 8. 2022 19:29

Oba čeští zástupci ve fotbalové Konferenční lize spustí ve středu prodej vstupenek na tři domácí zápasy skupinové fáze. Jak uvedla Slavia na klubovém webu, permanentkáři se na kompletní program v Edenu dostanou od 700 do 1380 korun. Slovácko nabízí balíček pro držitele permanentek za 999 korun.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Postupová radost fotbalistů Slavie.Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Článek

Na Slavii mají držitelé sezonních vstupenek 30 procent slevu oproti cenám lístků, které půjdou v poslední fázi do volného prodeje. Stejně zvýhodnění jsou i členové Odboru přátel a oficiálního fanklubu. Kromě balíčků na vlastní místo na stadionu mohou koupit všechny zvýhodněné skupiny až čtyři další zlevněné balíčky do vyprodání kapacity.

"Cenovou politikou chceme poděkovat fanouškům za podporu, kterou hráčům s Rakówem poskytli. Máme cíl vyhrát skupinu, jiný mít nemůžeme, a plný stadion je cesta," uvedl na twitteru předseda představenstva vršovického klubu Jaroslav Tvrdík.

V prodeji budou lístky i na jednotlivá utkání, součet cen na zápasy proti Kluži, Sivassporu a kosovskému Ballkani je od tisíce korun do 1970 korun. Balíčky budou ve volném prodeji, pokud se stadion nevyprodá dřív, k dostání se slevou 20 procent oproti součtu všech tří jednotlivých vstupenek.

Předprodej pro držitele permanentek Slovácka začne v poslední srpnový den v 10:00 na webu společnosti Ticketportal. Balíček na tři domácí duely pro ostatní zájemce, kteří nemají permanentku, vyjde na 1500 Kč. Vstupenky na jednotlivé zápasy budou stát 850 korun.

Klub výrazně zvýhodňuje držitele sezonních vstupenek. Každý z nich si proti permanentce může zakoupit jeden balíček na své místo za zvýhodněnou cenu 999 korun; tato místa budou rezervována do neděle 4. září 23:59 . Zároveň má držitel permanentní vstupenky právo přednostního nákupu dalších až tří balíčků za standardní cenu 1500 korun.

V pondělí 5. září v 10:00 začne prodej balíčků pro ostatní zájemce a o den později budou k dispozici jednotlivé vstupenky za 850 korun. Balíčky bude možné zakoupit i na pokladnách stadionu od středeční 15. hodiny.

Slovácko se do skupinové fáze některého z hlavních evropských pohárů probojovalo poprvé. V Konferenční lize se doma utká vždy od 18:45 s Partizanem Bělehrad (8. září), OGC Nice (6. října) a 1. FC Kolín nad Rýnem (27. října).

Reklama