Mallorca - Barcelona 0:1Fotbalisté Barcelony zvítězili nad Mallorcou, rozhodl Lewandowski

Fotbalisté Barcelony vyhráli v sedmém kole španělské ligy na hřišti Mallorky 1:0. Výhru Kataláncům vystřelil v prvním poločase Robert Lewandowski. Polský kanonýr vévodí tabulce střelců La Ligy s devíti brankami. Druhý Iglesias má o tři zásahy méně.

fotbalisté Barcelony se radují z branky v utkání s Mallocou.

Barcelona v lize stále neprohrála a vítězství je posunulo do čela neúplné tabulky s jednobodovým náskokem na druhý Real Madrid, který má k dobru nedělní domácí zápas s Osasunou.

Atlético zvítězilo na hřišti Sevilly 2:0 a napravilo předchozí domácí porážku v derby s Realem. Na pátém místě tabulky ztrácejí na vedoucí Barcelonu šest bodů.

Hosté šli do vedení v 29. minutě po rychle vhozeném autu, na který nestihla obrana Sevilly zareagovat, čehož využil Llorente a uklidil míč za levou tyč Bunúovy branky. Pojistku přidal v 57. minutě chytrým lobem Morata.

Álvaro Morata z Atlétika madrid slaví branku.

Sevilla nevyhrála podruhé za sebou a má jen jednobodový náskok na sestupové příčky.

Výsledky 7. kola španělské fotbalové ligy
Španělská fotbalová liga - 7. kolo:
Cádiz - Villarreal 0:0
Getafe - Valladolid 2:3 (29. Mayoral, 31. Suárez - 18. z pen. a 37. León, 49. Plano)
FC Sevilla - Atlético Madrid 0:2 (29. Llorente, 58. Morata)
Mallorca - FC Barcelona 0:1 (21. Lewandowski)