Hlavní obsah

Maradona označil Pelého za homosexuála

28. 3. 2009 19:33

Trenér argentinské reprezentace Diego Maradona opět slovně napadl další fotbalovou legendu Pelého. Osmašedesátiletý Brazilec je podle něj homosexuál. Maradona tak reagoval na nedávné Pelého prohlášení, v němž označil Maradonu kvůli braní drog za špatný vzor pro mládež.

Článek

"Co na to mám říct. Pelé přišel o panictví s mužem. Tak kdo je tady špatný vzor pro mládež?" citoval osmačtyřicetiletého Maradonu server sport.es.

Pelé označil svého konkurenta v anketách o post nejlepšího fotbalisty historie za špatný vzor pro mládež, když vypovídal před soudem kvůli zapletení svého syna do rozsáhlé drogové kauzy. Samotný Maradona byl v minulosti závislý na kokainu. Pelé ve výpovědi také uvedl, že brazilští fotbalisté Robinho a Ronaldo berou drogy, za což se však pod hrozbou soudem omluvil.

Maradona se neotřel o Pelého sexuální orientaci poprvé. Před devíti lety o slavném Brazilci tvrdil, že při působení v mládežnickém týmu prožil aférku s jedním z trenérů. Sám Argentinec se v minulosti kvůli podobnému nařčení soudil s manželkou svého bývalého spoluhráče Claudia Caniggii, která ho podezřívala, že je milencem jejího muže.

Pelé je podruhé ženatý, z prvního manželství má tři a z druhého dvě děti. Jeho syn Edinho strávil v roce 2005 půl roku ve vězení kvůli podezření z obchodu s drogami. Pelého syn se přiznal, že drogy užívá, ale v žádném případě s nimi prý neobchoduje.

Reklama

Související témata: