Udine bez Zápotočného se Sivokem remizovalo v Bergamu

MILÁN

Bez českých reprezentantů Tomáše Zápotočného a Tomáše Sivoka v sobotu fotbalisté Udine v italské lize uhráli bezbrankovou remízu na hřišti Atalanty Bergamo. Souboj vedoucího Interu Milán s Neapolí rozhodl dvěma brankami argentinec Julio Cruz z Milána.

Ve vyrovnaném utkání měli blíže k zisku tří bodů domácí, ovšem Zampagna deset minut před koncem poslal pokutový kop jen do břevna.

Udine na pátém místě udrželo jednobodový náskok právě před Bergamem.

Fotbalisté Interu Milán si upevnili vedení v tabulce italské ligy, když vyhráli nad Neapolí 2:1. V čele tabulky mají obhájci titulu čtyřbodový náskok před druhým Juventusem Turín, ten však odehraje zápas 7. kola v neděli.

O sobotním vítězství lídra Serie A rozhodl dvěma góly v prvním poločase dvaatřicetiletý argentinský útočník Julio Cruz. Hostujícímu celku se podařilo pět minut před koncem pouze snížit.