Ragbisté porazili Litvu a vedou II. divizi mistrovství Evropy

Čeští ragbisté porazili v utkání II. divize mistrovství Evropy Litvu v Praze 34:24 a se dvěma výhrami a jednou prohrou vedou tabulku. O celkové vítězství v Trophy se na jaře utkají se Švýcarskem.

Hráči české ragbyové reprezentace na archivním snímku

Češi v prvním poločase vedli 14:0, ale Litevci ještě do přestávky snížili na rozdíl jediného bodu. Po změně stran, kdy se na hřiště na Břevnově snesla sněhová bouře, Litva vyrovnala na 24:24, závěr ale patřil českému týmu. Rozhodující pětku položil Ondřej Bejček, přesnými kopy navýšil Martin Cimprich skóre až na konečných 34:24.

Utkání II. divize mistrovství Evropy v ragby (Trophy) v Praze:
Česko - Litva 34:24 (14:13)
Body: Cimprich 19, Kohout, Schütz a Faktor po 5. Pětky: 4:2. Rozhodčí: Visser, Wright (oba Niz.).