Rubriky:

Německo

Lipsko může mít na stadionu v úvodu sezony 8500 fanoušků

1. září 2020 17:34

RB Lipsko je prvním bundesligovým klubem, který dostal povolení přivítat v nové sezoně na stadionu alespoň část fanoušků. Městské úřady schválily, že pokud zůstane nárůst případů nákazy koronavirem v regionu stejný jako dosud, do arény bude smět 20. září na zápas proti Mohuči až 8500 diváků.

 

Profimedia.cz

Všichni přítomní fanoušci budou muset mít na utkání roušku a budou na stadionu s kapacitou 42.000 rozmístěni po malých skupinkách. Do hlediště nebudou vpuštěni hostující příznivci a všichni návštěvníci budou muset poskytnout osobní údaje a být místní.

"Jsme si vědomi toho, že nad pandemií jsme ještě zdaleka nevyhráli. Ale kdykoli to je možné, lidem musí být - za přísných podmínek - dovoleno vrátit se k jejich zvyklostem," uvedl starosta Lipska Burkhart Jung.

Schicka prodají do Německa, ale ne Lipsku! Italové hlásí nečekaný přestupový zvrat za 708 milionů

Bundesligové kluby začaly hrát před prázdnými tribunami v březnu a bez diváků se také soutěž v květnu po pauze znovu rozběhla.

V Německu v úterý zaznamenali 1218 nových případů infekce a čtyři úmrtí. Celkově s koronavirem ve více než osmdesátimilionové zemi zemřelo 9302 lidí.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..