Fotbalová liga on-line: Kladno vs. Sparta

4. prosince 2006 16:15 - PRAHA/KLADNO

Nováček z Kladna uhrál v červenci na Letné bod a na Spartu si věří i doma. V pondělním podzimním epilogu bude bojovat o větší klid pro jarní boje a Pražané o co nejlepší výchozí pozici pro boj o titul. Sledujte on-line reportáž Sport.cz z posledního prvoligového utkání roku 2006!

 

SPORT.CZ

Středočeši se musejí obejít bez potrestaného Veleby. Každopádně i bez nejlepšího střelce věří v úspěch. "Kdybychom vůbec nebodovali, byl bych zklamaný," naznačuje trenér Miroslav Koubek.

Jak dopadne zápas Kladno - Sparta?
Hlasujte v anketě Sport.cz!

"Musíme se vyvarovat základních chyb a odvést stoprocentní výkon v defenzivě," přemítá Koubek, jenž za klíčové považuje ustrážení Doška, jehož zřejmě dostane na starost stoper Jan Šimůnek. "Umí si přikrýt míč, má skvělou hru tělem. Jeho bilance je úctyhodná. Ale věřím, že ho uhlídáme. Ale velmi dobře si uvědomujeme, že Sparta není jen Došek," říká na Doškovu adresu jeden z nejlepších hráčů Kladna, který je v klubu na hostování právě ze Sparty.

Zápas sledujte v on-line reportáži ZDE:

"Kladno je zejména doma velmi silné. Čeká nás těžký zápas, ale my tam jedeme vyhrát, i když je na hráčích znát velká únava," řekl kouč Sparty Michal Bílek. "Nejlepším receptem je dát gól hned v první minutě," mínil Pavel Horváth. Ten se vrací do sestavy stejně jako marodi Hušek a Blažek. K dispozici je i Rezek. Pro Spartu je však citelná ztráta kapitána Sivoka, který stojí kvůli čtyřem žlutým kartám.

Pořadatelé očekávají, že utkání, jehož slavnostní výkop provede česká reprezentantka v hodu oštěpem Barbora Špotáková, bude vyprodaný.

KLADNO - SPARTA (17:15 - vysílá ČT 2, první utkání 0:0)
13. místo, 18 bodů Veleba je v trestu, Simpson bude na lavičce. Sivok stojí za karty, z marodky zpět Hušek i Blažek 3. místo, 33 bodů

ram, kft, Sport.cz, Právo

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..