Eibar - Atlético 1:2 Atlético zachránilo z penalty šesté vítězství v řadě

21. ledna 2021 21:01 - Madrid
(Aktualizováno: 21. ledna 2021 23:35)

Fotbalisté Atlética Madrid zdolali ve španělské lize Eibar 2:1 a tabulku vedou o sedm bodů před Realem, navíc odehráli o zápas méně než nejbližší pronásledovatelé. Šestou výhru v řadě zachránili svěřenci Diega Simeoneho až v závěru utkání z penalty, z níž se podruhé v zápase zapsal mezi střelce Luis Suárez.

Vincent West, Reuters

Pokutový kop dnes na stadionu Eibaru skóre i otevřel. Domácí poslal ve 12. minutě do vedení srbský brankář Marko Dmitrovič, jenž se ujal role exekutora. Pět minut před koncem úvodního poločasu vyrovnal Suárez, v 89. minutě pak proměnil penaltu po vzoru Antonína Panenky.

S bilancí jedenácti branek v sezoně se Suárez dotáhl v tabulce střelců na vedoucího Lionela Messiho z Barcelony.

Španělská fotbalová liga - 19. kolo:
Valencie - Pamplona 1:1 (69. vlastní García - 42. Calleri)
Eibar - Atlético Madrid 1:2 (12. Dmitrovič z pen. - 40. a 89. z pen. Suárez)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

Sledujte Sport.cz také na Instagramu>>>

Časová osa: Španělsko

Filtr článků - Španělsko

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.