Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Kapitána Sparty nechceme, ujišťuje šéf Slavie. Trpišovský jeho tweety nesleduje

1. listopadu 2018 15:47 - Praha

Jak se derby nesmiřitelných rivalů blíží, pikantních souvislostí před duelem fotbalistů Sparty se Slavií přibývá. Tak třeba letenský kapitán Josef Šural stále neprodloužil se svým klubem smlouvu a není vyloučeno, že v zimě odejde. Před dvěma lety přitom dal Spartě přednost právě před Slavií. Sešívaní ovšem ujišťují, že o českého reprezentanta už nemají zájem. Podívat se můžete v přiloženém videu.

Sport.cz

Pamatujete? Před dvěma lety jednal v zimě s oběma pražskými S. Nakonec si liberecký fotbalista Josef Šural vybral Spartu. Pokud by z ní tedy v dohledné době odcházel, je těžko představitelné, že zrovna do Slavie.

„Na základě četných žádostí znovu sděluji, že mediální spekulace o jednání Josefa Šurala se Slavií jsou naprosto nesmyslné a bez jakéhokoliv věcného obsahu. Přestup hráče do klubu je vyloučen,“ ujišťuje na Twitteru šéf klubu Jaroslav Tvrdík.

„Twitter nemám a ani ho nesleduji,“ reaguje kouč sešívaných Jindřich Trpišovský před derby se Spartou na zmínku, že první muž Slavie fotbalovému národu zvěstoval, že červenobílí by rozhodně neměli o Šurala zájem.

„Pepu Šurala jsem zažil v Liberci, kde jsem ho trénoval, ale momentálně to skutečně není téma,“ zdůrazňuje také Trpišovský.

zp, dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..