Živě

Atraktivní duel v Hradci. Hokejisté vymění brusle za kopačky

9. června 2021 11:21 - Hradec Králové

Po roce opět nazují kopačky, aby si letní přípravu znovu zpestřili fotbalovým zápasem. Hokejisté Mountfieldu HK vyzvou v exhibičním souboji FC Nový Hradec Králové. Populární akce se uskuteční ve středu 23. června od 17.30 hodin. Extraligový klub o přátelském utkání informoval na svých oficiálních internetových stránkách.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Proti mužstvu z I.B třídy Královéhradeckého kraje vyrukují hokejisté už pošesté za sebou. Zatímco v prvních čtyřech utkáních slavili výhru, loni před zraky zhruba 500 diváků prohráli na hřišti Nového Hradce s domácími fotbalisty 1:3, když jejich jediný gól vstřelil mladík Vojtěch Síla.

Bránu tehdy strážil Radek Smoleňák a Radovan Pavlík, na zeleném pažitu pobíhali třeba Aleš Jergl, Radim Šalda, Zdeněk Čáp a další borci.

Hráči obou týmů podstoupí před utkáním testovaní na covid-19. Kvůli epidemické situaci neproběhne tentokrát po zápase autogramiáda, pro prvních sto příchozích fanoušků bude však připravený balíček ručně podepsaných karet hráčů, kteří se akce zúčastní. Kartičky budou k dispozici u vstupu do areálu, jenž se otevře hodinu a půl před výkopem úvodního klání, které v 16 hodin obstarají starší žáci Nového Hradce a mladí hokejisté Mountfieldu HK ročníku 2007.

Na Nový Hradec dorazí rovněž maskot Mounty a fandové budou moci vyhrát některou z cen, a to v penaltovém rozstřelu, když se do branky postaví jeden z hradeckých hokejistů.

jsv, Sport.cz, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..