Rubriky:

NHL

O dohrání NHL na neutrálních místech se zatím s hráči nejednalo

18. dubna 2020 21:46 - New York

Šéf hráčské asociace NHLPA Donald Fehr zatím nejednal s vedením NHL o žádných konkrétních podrobnostech plánu dohrát sezonu na neutrálních hřištích. S návrhem přišel minulý týden druhý nejvýše postavený funkcionář ve vedení severoamerické hokejové soutěže Bill Daly, se zástupci hráčů ale zatím tuto variantu funkcionáři neprobírali.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Víme jen, že prověřují všechny možnosti, což zahrnuje neutrální dějiště. Neutrální je definováno jako místo, které není domácím hřištěm žádného z týmů NHL. Tahle diskuse ale ještě neproběhla," uvedl Fehr.

Jakékoliv úvahy o obnovení sezony ale podle Fehra mohou přijít na řadu až poté, co úřady uvolní současná opatření o zákazu shromažďování, cestování a další zdravotní omezení.

Kubalík coby zářící nováček NHL říká: Bez diváků si pokračování neumím představit

Nejlepší hokejová liga světa se zastavila 12. března. V základní části zbývá týmům odehrát 11 až 14 zápasů. Podle některých informací by se mohlo hrát například v Grand Forks, Manchesteru či kanadském Saskatoonu. S možností využít arén a stadionů na neutrálních místech bez přítomnosti diváků pracují podle médií také ostatní profesionální ligy v USA.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..