VIDEO: Všechno je naopak. Jágrův spoluhráč šel k zemi, sudí srážku ustál

17. prosince 2011 09:24 - WASHINGTON/PRAHA

Pro obránce to není kdovíjaké vysvědčení. Kimmo Timonen, spoluhráč Jaromíra Jágra z Philadephie, neobstál v "souboji" s hlavním rozhodčím Stephenem Walkomem. Šel k zemi. Sudí byl přitom rozhozený, ve výskoku.

 

Před nedávnem se odehrála v NHL podobná situace. Ovečkin z Washingtnou se srazil s arbitrem a zboural ho jako patník u cesty. Teď bylo vše naopak. Shodou okolností znovu v utkání Capitals

Devadesát kilogramů váhy podsaditého Fina ostře narazilo. Jeden z nejprotřelejších zámořských sudích, který byl na ledě i při posledních dvou finálových sériích Stanley Cupu, byl "pevný v kramflecích". Svoji autoritu podepřel i mimořádnou stabilitou.

Osmačtyřicetiletý rozhodcovský matador couval před soupeřícími Jamesem van Riemsdykem z Flyers a washingtonským Romanem Hamrlíkem a uskakoval před pukem, za kterým mířil další hokejový mazák - šestatřicetiletý Timonen. Ten byl mimo zorný úhel sudího, přesto náraz s mužem v pruhovaném takřka vůbec neotřásl. Ještě Fina počastoval pár slovy a řídil utkání dál.

V souboji s washingtonskými hokejisty si už hosté vedli lépe. Vyhráli 5:1.

vap, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..