Zrušený sjezd SP z Ga-Pa si lyžaři nahradí v březnu v Kvitfjellu

19. února 2019 21:02

Sjezdaři si nahradí závod Světového poháru, který se na začátku února kvůli nepřízni počasí nemohl odjet v Garmisch-Partenkirchenu. Pořadatelství zrušeného sjezdu se ujal Kvitfjell, kde se bude závodit na začátku března. Oznámili to zástupci Mezinárodní lyžařské federace.

 

Shinichiro Tanaka, ČTK/AP

V Norsku se rozšíří původně plánovaný program. Podle nového rozpisu se pojede v pátek 1. března první sjezd, v sobotu bude následovat druhý sjezd a v neděli závodní víkend uzavře superobří slalom.

V německém zimním středisku napadlo před mistrovstvím světa přes noc množství sněhu a pořadatelům se nepodařilo připravit bezpečné podmínky. Vedle sjezdu museli zrušit i obří slalom, zda se i pro tento závod podaří najít náhradní dějiště a termín, zatím není jasné.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.