Živě

Přes mrtvoly? To ne, vzkazuje český mistr světa a pod kalifornským sluncem jde dál za svým snem

16. března 2020 08:28 - Praha

Vytrvale jde za medailovým cílem. A to i za okolností, kdy ostatní ustupují. Český kajakář Josef Dostál zůstal v Kalifornii a ještě pár týdnů tam hodlá trénovat.

 

Ivana Roháčková

„Určitě situaci nebereme na lehkou váhu, naopak jsme z toho dost špatní," napsal Dostál na sítě s tím, že bedlivě sledují nové informace nejen z domova. „A proč už dávno nejsme doma? Máme pořád na co trénovat a chceme na LOH reprezentovat naši republiku co nejsvědomitěji,"  vytrvale vyhlíží s Radkem Šloufem tokijskou olympiádu.

„To ovšem neznamená, že půjdem ´přes mrtvoly´. Jakmile by došlo ke komplikacím, zdraví nás všech je na prvním místě," pokračoval trojnásobný mistr světa a medailista z OH.

NADĚJE PRO TOKIO: Vrcholoví sportovci nemůžou být úplně normální lidi

https://www.facebook.com/kayakjosefdostal/posts/1490637577757963:0

Návrat nemá naplánovaný na nejbližší dobu - až na 4. dubna. Ostatně teď by byl prakticky technicky nemožný. „Uvidíme, jak se situace bude vyvíjet dál," napsal ještě Dostál.

Tenisový turnaj WTA letos v Praze kvůli koronaviru nebude

https://www.facebook.com/kayakjosefdostal/posts/1485338104954577:0

vap, Sport.cz

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.