Rubriky:

Ladíme

Rytmus bude vládnout Brnu. Chystá se rekordní půlmaratón

16. dubna 2015 17:42 - Praha

Rytmus bude vládnout Brnu. Běžci na trati a bubeníci podél trati. V sobotu 18. dubna v 11 hodin odstartuje na náměstí Svobody Brněnský půlmaratón a Brněnská desítka. Závod se startem a cílem v centru města, který nabídne jedinečnou šanci proběhnout se místy, kudy to jindy jde jen velmi složitě.

 

behejbrno.com

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Závod, v rámci něhož zavítají běžci kromě historického centra také do cyklistického velodromu a Výstaviště, se uskuteční v Brně již potřetí a letos s rekordní účastí. Předem se zaregistrovalo na 2400 běžců. Ti, kteří tak ještě neučinili, mají ještě šanci v sobotu od 8 do 10 hodin přímo na místě.

„Očekáváme, že se keňští běžci objeví na startu i letos, naopak z domácích závodníků máme již potvrzenou účast ultramaratónce Daniela Orálka nebo nejlepšího Čecha na ironmanských tratích Petra Vabrouška," řekl jeden z organizátorů Aleš Čtvrtníček.

V 11 hodin odstartuje celé pole běžců do závodu společně. Zdolávat bude dva okruhy městem s celkovou délkou 21 097,5 metrů, nebo poloviční distanci v rámci Brněnské desítku. Kromě jednotlivců poběží i týmy nebo štafety. Dosavadní nejlepší čas drží keňský závodník Elisha Kiprotich Sawe, který trať půlmaratonu uběhl loni v čase 1:09:31.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce