SESTŘIH: Hradec si doma poradil s Vítkovicemi

Hradec Králové v rámci 13. kola porazil doma Vítkovice 2:0. O úvodní branku se postaral v osmé minutě Jergl, o deset minut později navýšil vedení Mountfieldu v přesilovce Okuliar. Bartošák udržel druhou nulu v sezoně a domácí si došli pro tři body.

Přihlaste se a sledujte exkluzivní videa z Tipsport extraligy
Přihlásit se

SESTŘIH: Mountfield HK vs. HC Vitkovice Ridera 2:0Video: Tipsport Extraliga / BPA

Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde.

Jergl se v osmé minutě prosadil tvrdou ranou a dal domácímu Mountfieldu vedení 1:0, asistenci zapsal Okuliar.

Hradec Králové - Vítkovice 1:0 (8. Jergl)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Hradecký Marcel jel mstít Kalusův faul.

Hradec Králové - Vítkovice, bitkaVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Okuliar využil přesilovku domácích, v 18. minutě poslal Hradec do dvoubrankového vedení.

Hradec Králové - Vítkovice 2:0 (18. Okuliar)Video: Tipsport Extraliga / BPA

Hradečtí se po skrumáži u branky začali radovat, puk ale čáru nepřešel.

Hradec Králové - Vítkovice, šance HradceVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Vítkovice se tlačily do branky, kotouč doslova skákal po čáře.

Hradec Králové - Vítkovice, šance VítkovicVideo: Tipsport Extraliga / BPA

Mountfield Hradec Králové - HC Vítkovice Ridera 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 8. Jergl (Okuliar, F. Pavlík), 18. Okuliar (T. Pavelka). Rozhodčí: Hribik, Veselý - Ondráček, Šimánek. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Diváci: 4420.
Hradec Králové: Bartošák - Blain, Jank, F. Pavlík, Kalina, Freibergs, T. Pavelka, Marcel - Eberle, Miškář, R. Pavlík - Jergl, Tamáši, Okuliar - Jasper, Lalancette, Perret - Šťastný, Estephan, Pilař. Trenér: T. Martinec.
Vítkovice: Machovský - Grman, Percy, Raskob, Mikuš, Stehlík, Gewiese, L. Kovář - Mueller, Krieger, Roberts Bukarts - Lakatoš, Chlán, P. Zdráhal - Kalus, Claireaux, Lednický - Krejsa, M. Přibyl, Fridrich. Trenér: Holaň.

MS v hokeji 2024

87. ročník mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj hostí města Praha a Ostrava.