Karviná - Vyškov 2:0Karviná ovládla šlágr druhé ligy a jde do čela!

Fotbalisté Karviné ve šlágru 21. kola druhé ligy porazili doma 2:0 Vyškov a v neúplné tabulce se posunuli do čela o bod před Příbram. Středočeši mají k dobru sobotní duel na hřišti Dukly Praha. Líšeň ztratila v závěru výhru nad Chrudimí, po remíze 1:1 se přesto posunula na třetí příčku před Vyškov.

Fotbalisté Karviné se po výhře nad Vyškovem dostali do čela (archivní foto)

Karviná vrátila dnešnímu soupeři zářijovou porážku 1:2 z úvodního vzájemného duelu. V 64. minutě se po tečovaném centru prosadil na zadní tyči Boháč a v závěru se trefil z dorážky Memič. Slezané potvrdili jarní formu, z pěti utkání získali 13 bodů. Vyškov naopak prohrál podruhé za sebou.

Líšeň vedla od 28. minuty zásluhou Lutonského, minutu před koncem základní hrací doby ale srovnal Firbacher. Chrudim remizovala pošesté v řadě. Líšeň doma vyhrála jediný z posledních šesti zápasů.

21. kolo druhé fotbalové ligy:
Karviná - Vyškov 2:0 (0:0)
Branky: 64. Boháč, 86. Memič. Rozhodčí: Petřík - Hurych, Dohnálek. ŽK: Soukeník - Dweh, Cabadaj, Lahodný. Diváci: 1035.
Líšeň - Chrudim 1:1 (1:0)