Levante - Valencie 3:4Fotbalisté Valencie otočili městské derby na hřišti Levante

otbalisté Valencie otočili v dohrávce 18. kola španělské ligy městské derby na hřišti posledního Levante. Ačkoli brzy prohrávali 0:2, zvítězili 4:3 a vrátili se na sedmé místo tabulky bod před Barcelonu.

Levante jako jediné mužstvo španělské ligy v této sezoně dosud nezvítězilo, ale ve 23. minutě nad favoritem vedlo o dvě branky. Ještě do poločasu ale snížil svou první brankou v zápase Goncalo Guedes a krátce po pauze Carlos Soler z penalty vyrovnal.

Oba hráči se následně trefili ještě jednou, snížení Enise Bardhiho v první minutě nastavení už domácím nestačilo. Levante s osmi body za remízy ztrácí šest bodů na předposlední Cádiz.

Španělská fotbalová liga - 18. kolo:
Levante - Valencie 3:4 (21. Campaňa, 24. Martí, 90.+1 Bardhi - 44. a 85. Guedes, 50. z pen. a 72. Soler).