Vsetín - Přerov 4:3 SNHokejisté Vsetína se v první lize dotáhli na vedoucí Porubu

Hokejisté druhého Vsetína porazili v dohrávce 10. kola první ligy doma Přerov 4:3 po samostatných nájezdech a bodově se dotáhli na vedoucí Porubu, která má ale ještě zápas k dobru. Valaši si vynutili nastavení v čase 59:37 díky brance Víta Jonáka a vítězný gól v rozstřelu si připsal David Klímek.

Radost hokejistů Vsetína. Ilustrační foto.

Vsetín se ujal vedení v čase 15:50 díky brance Luboš Roba, ale po 31 sekundách sice odpověděl Tomáš Doležal. Ve 29. minutě se prosadil podruhé v utkání Rob, jenže už za 84 sekund opět smazal ztrátu David Březina. V úvodu třetí třetiny otočil stav obránce František Hrdina, ale ani hosté vedení neudrželi. Jonák vyrovnal a byl pak také vedle Klímka jediným dalším úspěšným aktérem v rozstřelu.

Dohrávka 10. kola první hokejové ligy:
Vsetín - Přerov 4:3 po sam. nájezdech (1:0, 1:2, 1:1 - 0:0)
Branky: 16. a 29. Rob, 60. Jonák, rozhodující sam. nájezd Klímek - 21. T. Doležal, 30. Březina, 45. Hrdinka. Rozhodčí: Bejček, Šudoma - Štofa, Bohuněk. Vyloučení: 3:5, navíc Klhůfek (Vsetín) 5 min. a do konce utkání. Bez využití. Diváci: 1920.