Hlavní obsah

Ruská tenistka se vyznala z lásky k Chabibovi: Je to pořádný chlap

12. 4. 2021 11:26

Ruská tenisová hvězda Veronika Kuděrmětovová vybojovala na turnaji v Charlestonu proti Dance Koviničové svůj premiérový triumf v kariéře. Pro média se pak svěřila s tím, že zcela vzhlíží ke svému krajanovi, bývalému zápasníkovi MMA, Chabibu Nurmagomedovovi.

Foto: @christophclarey, Twitter

Vítězka turnaje v Charlestonu Veronika KuděrmětovováFoto: @christophclarey, Twitter

Článek

Třiadvacetiletá hráčka neměla před turnajem žádná velká očekávání. To, že se na turnaji v Jižní Karolíně dostane až do finále dvouhry, si nepomyslela ani ve snu. V něm porazila Černohorku Danku Koviničovou 6:4 a 6:2 a na nejstarším profesionálním turnaji na světě si tak došla pro premiérový titul.

Kuděrmětovová prohlásila, že ač je jejím tenisovým vzorem ikona Maria Šarapovová, tak za svého hrdinu považuje neporaženého šampiona UFC Chabiba Nurmagomedova. „Chabib je tvrďák, opravdovej chlap," nechala se slyšet v rozhovoru pro WTA.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Veronika Kudermetova (@v.kudermetova)

„Je to úžasný člověk, doufám, že budu mentálně tak silná, jako on. Jemu se přezdívá orel, mně černý panter. Miluju ho," neskrývá svůj obdiv Kuděrmětovová, která po triumfu může okusit ten slastný pocit vítězství, který měl i její hrdina po každém ze svých 29 vyhraných zápasů.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Veronika Kudermetova (@v.kudermetova)

Reklama

Související témata: